بهترین ویدئو پروژکتورهای اپسون در سال ۲۰۲۳

مدل های جدید ویدئو پروژکتورهای اپسون

 در سال EXPO ،۲۰۲۳ انجمن آموزش کامپیوتر تگزاس (TCEA)، اپسون خط جدید پروژکتورهای آموزشی و تجاری ۲۰۲۳ خود را معرفی کرد. اپسون می‌گوید این ویدئو پروژکتور های نسل بعدی نیازهای صفحه نمایش خاص کلاس‌های درس متصل و فضاهای شرکتی هیبریدی را برآورده می‌کنند. در ادامه، جدیدترین ویدئو پروژکتورهای برند اپسون در سال ۲۰۲۳ را معرفی خواهیم کرد.

برای خرید ویدئو پروژکتور کلیک کنید.


ویژگی جدیدترین پروژکتورهای اپسون

اپسون دوازده پروژکتور جدید را معرفی کرده است که برای ارائه تصاویر بزرگ و روشن، ابزارهای همکاری راحت، تنظیم آسان و گزینه‌های نسبت تصویر فوق‌العاده طراحی شده‌اند تا اطمینان حاصل شود که همه شرکت‌کنندگان می‌توانند ببینند، تعامل کنند و دیده شوند.

همه دوازده پروژکتور جدید ۲۰۲۳ با منابع نور لیزری پیشرفته و فناوری اختصاصی ۳ تراشه ۳LCD این شرکت تغذیه می شوند. اپسون با استفاده از منابع نوری مبتنی بر لیزر، به طور قابل توجهی روی مشتریان خود سرمایه گذاری کرده است و فناوری های قدیمی روشنایی قدیمی را برای این بخش مهم بازار حذف کرده است. با این جدیدترین نمایشگرهای لیزری بدون لامپ، اپسون در حال نوآوری پیشنهادات طرح ریزی خود برای ارائه نمایشگرهای بزرگتر و همکاری و تعامل یکپارچه، از جمله ابزارهایی برای به اشتراک گذاری آسان تر یک به یک دستگاه دانش آموزی و اتصال چند دستگاه است.


ویدئو پروژکتورهای جدید پرتاب استاندارد PowerLight

اپسون سه مدل جدید پرتاب استاندارد PowerLite را معرفی کرده است. مدل‌های جدید PowerLite و BrightLink دارای ارتقاء قابل توجهی در روشنایی و وضوح، و همچنین معرفی یک مدل کاملاً جدید با پرتاب فوق‌العاده کوتاه هستند که آماده است نیازهای پویا و در حال تحول کلاس درس متصل و محیط‌ های کاری دوردست یا هیبریدی را به سمت خود ببرد. در مرحله ی بعد، اپسون بر این باور است که مدل‌ های هیبریدی برای ماندن در محیط‌ های کاری امروزی آمده‌اند و متعهد به ارائه فناوری‌ های نمایشی است که حتی سازگارتر و آسان‌تر برای استفاده افراد به شیوه حضوری و از راه دور هستند.

رمی دل، مدیر ارشد محصول، Epson America, Inc گفت: “فضاهای جلسات و آموزش ما به شدت تکامل یافته است و آشکار شده است که نمایشگر های امروزی باید به اندازه کافی بزرگ و گسترده باشند تا همه جنبه های مشاهده، اشتراک گذاری و تعامل را برای تعامل بهتر حضوری و از راه دور با شرکت کنندگان در نظر بگیرند.”


ویدئو پروژکتورهای جدید پرتاب کوتاه اپسون

سری جدید شامل مدل‌های استاندارد پرتاب PowerLite L210W، L260F، و L265F، PowerLite L210SW و L210SF پرتاب کوتاه، و مدل‌های PowerLite 760W، ۷۷۰F و ۷۷۵F پرتاب کوتاه، می‌توانند بین ۴۰۰۰ تا ۴،۶ رنگ را ارائه دهند.

این خانواده جدید از نمایشگرهای لیزری PowerLite با داشتن اتصال بی سیم داخلی همراه با انواع نسبت‌ ها و قابلیت‌ های ارسال محتوا، به کاربران امکان می‌دهد تا با اشتراک‌ گذاری راحت محتوا و پشتیبانی از صفحه‌ نمایش تقسیم‌ شده، به‌ طور مستقیم و از راه دور با یکدیگر همکاری کنند. مدل‌ های جدید ویدئو پروژکتورهای اپسون PowerLite برای تشویق تعامل و توانمند سازی خلاقیت برای برنامه‌ های آموزشی مختلف، شرکت‌ ها و علائم طراحی شده‌اند.


طراحی جدید ویدئو پروژکتورهای اپسون

اپسون این مدل‌ های جدید را به‌ عنوان تغییر دهنده رسانه های کلاس درس و اتاق جلسه با توانایی‌ های نوآورانه‌ ای قرار می‌ دهد. مانند نشستن در فاصله چند اینچی از دیوار که در مدل کاملاً کوتاه PowerLite EB-810E برای کلاس‌ های درس و اتاق‌ های جلسه نشان داده شده است.

طراحی EB-810E شبیه جدیدترین ویدئو پروژکتور مصرفی پرتاب فوق کوتاه اپسون است. اما گزینه نصب دیواری در دسترس است. Epson EB-810E دارای یک طراحی جدید پرتاب فوق کوتاه است که به کسب و کارها و مربیان اجازه می دهد یک تصویر مورب ۸۰ اینچی را فقط از یک اینچ به نمایش بگذارند. برای کسانی که به دنبال یک تصویر عظیم هستند، EB810E می تواند تا ۵۰۰۰ لومن را در صفحه نمایش های تا ۱۵۰ اینچ ارائه دهد. PowerLite EB-810E Ultra جدید با استفاده از طراحی شاسی بسیار مشابه با EpiqVision LS800 که اخیراً مورد بررسی قرار گرفته است، قابلیت‌های چشمگیر لیزر پرتاب فوق‌ العاده کوتاه اپسون را با بهبود ۴K خود ترکیب می‌ کند تا تصویری واضح و با وضوح بالا را ارائه دهد.

علاوه بر ۸۱۰E، اپسون چندین مدل غیرتعاملی فوق‌العاده کوتاه متمرکز تجاری/آموزشی ارائه می‌کند.


یادگیری با ویدئو پروژکتورهای تعاملی جدید اپسون

اپسون همچنین از نمایشگر لیزری تعاملی فوق کوتاه BrightLink GoBoard 780Fi مبتنی بر مرورگر رونمایی کرده است. این نمایشگر جدید به کاربران امکان تعامل باور نکردنی و دسترسی آنلاین فوری را می دهد. مرورگر تعبیه شده دسترسی به برنامه های درسی ذخیره شده در فضای ابری، محتوای آنلاین و برنامه های کاربردی دلخواه را مستقیماً از صفحه نمایش بدون نیاز به اتصال به رایانه آسان تر می کند.

برای آشنایی بیشتر با ویدئو پروژکتور تعاملی کلیک کنید.


جدیدترین مدل های ویدئو پروژکتورهای تعاملی اپسون:

  • Epson GoBoard 780Fi

این سری از ویدئو پروژکتورهای اپسون لیزری تعاملی ۱۰۸۰P اپسون تصاویری را با تقریباً ۸۵ درصد مساحت صفحه نمایش بیشتر از یک صفحه تخت ۷۵ اینچی ارائه می دهد. ایده آل برای محیط های یادگیری مشترک که در آن مربیان می توانند به ابزارهای تخته سفید تعاملی، تعامل مبتنی بر قلم داخلی BrightLink و عملکرد لمسی اختیاری دسترسی داشته باشند.

صفحه نمایش تعاملی BrightLink جدید همچنین با برخی از رایج ترین برنامه های کاربردی نرم افزار بهره وری سازگار است، از جمله ng Microsoft Office 365 و Google Workspace. همه پروژکتورهای تعاملی برای بهبود همکاری با ویژگی هایی مانند پشتیبانی از صفحه نمایش تقسیم شده و به اشتراک گذاری تخته سفید طراحی شده اند.

  • BrightLink 770Fi و PowerLite L260F، L265F، ۷۷۰F، ۷۷۵F، L210SF و EB-810E

همگی از نمایشگرهای فوق عریض ۲۱:۹ برای مشاهده بیشتر محتوا در یک زمان پشتیبانی می کنند. نمایشگرهای فوق عریض ۲۱:۹ تضمین می‌کنند که شرکت‌کنندگان در اتاق و شرکت‌کنندگان از راه دور فضای کافی برای مشاهده و دیده شدن دارند و راه‌حل‌هایی ایده‌آل برای استفاده با ابزارهای مشترک مانند Microsoft Teams Rooms Front Row هستند. بررسی دقیق قبلی ما از Epson BrightLink 1485Fi را بررسی کنید.


جدیدترین پروژکتورهای اپسون از چه زمانی در دسترس خواهند بود؟

همه مدل‌ های PowerLite و BrightLink از مارس ۲۰۲۳ در دسترس هستند. به جز PowerLite EB-810E Ultra، که در ژوئن ۲۰۲۳ و BrightLink GoBoard 780Fi در ماه مه ۲۰۲۳ در دسترس خواهند بود. همه مدل‌ ها برای خرید از طریق نمایندگی‌ های فروش مجاز در دسترس خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید ویدئو پروژکتور استوک برندهای اپسون و… با مشاورین ما در آی ژکتور تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *